Hakkımızda

Hulka Çelik Kapı

2008 yılında kurulan firmamız Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde 5000 m² alanda yıllık 18.000 adet çelik kapı üretim kapasitesine sahiptir.

Modern ve dinamik yapısı ile teknolojiye ve sektördeki değişime hızla adapte olan HULKA, Ar-Ge çalışmaları, sürekli yenilenen ve modernleşen ürün çeşitliliği ile yurt içi ve yurt dışı pazarlarda satış payını hızla artırmaktadır.

Yurt içinde geniş bir bayi ağına sahip olan HULKA ÇELİK KAPI, tüketiciye en iyi ve en hızlı hizmeti vermek için çalışmaktadır. Üretiminin önemli bölümünü ihraç eden firmamız ülke ekonomisine ve tanıtımına da katkı sağlamaktadır.

HULKA, en iyi kalitede, güvenilir yenilikçi ve konforlu çözümler ile ürettiğimiz ürünleri müşterilerimize en kısa zamanda en uygun fiyata teslim etmektir. Kalite ve müşteri memnuniyetini kendine ilke edinen HULKA ÇELİK KAPI, toplam kalite yönetimini, üretimin ve yönetimin her safhasında uygulamaktadır. Bu amaca destek olarak ürünlerinin hepsinde TSE –TSEK-İSO 9001 KALİTE belgelerine sahiptir. Yangın kapılarında da üretim TSE’nin ‘120 derece ısıya dayanıklılık belgesi’ne göre yapılmaktadır.

Kalİtelİ Üretİm

Müşteri memnuniyetini temel hedef olarak belirleyen Hulka, istek ve beklentilere göre üretim politikası geliştirmektedir.

Zamanında Teslİm

Hulka; Müşterilerin ve siparişlerinin değerli olduğu bilinci ile her alanda verdiği sözleri, zamanında gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.

Estetİk Tasarım

Yüksek kaliteli ve çevreye saygılı üretim anlayışı ile farklı tarz ve dokulara estetik tasarımları ekleyerek sektöre öncülük etmektedir.

Uygun Fİyat

Hulka sürekli yenilenen modellerini yüksek kalite ve uygun fiyat politikası ile müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.